SCFS6000
Semtech CorporationSemtech Corporation
Semtech Corporation
छवि प्रतिनिधित्व हुन सक्छ। उत्पाद विवरणहरूको लागि निर्दिष्टताहरू हेर्नुहोस्।
उत्पादन अवलोकन
भाग संख्या: SCFS6000
निर्माता / ब्रान्ड: Semtech
उत्पादन विवरण DIODE GEN PURP 6KV 500MA AXIAL
डेटासेटहरू: SCFS6000.pdf
RoHs स्थिति नेतृत्व / RoHS गैर-अनुपालन समावेश गर्दछ
स्टक अवस्था 499 pcs stock
बाट पठाउनुहोस् हंगकंग
ढुवानी मार्ग DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 499 pcs
संदर्भ मूल्य (अमेरिकी डलरमा)
25 pcs
अनुरोध उद्धरण
  • मात्रा:
कृपया हामीलाई आफ्नो लक्ष्य मूल्य दिनुहोस् यदि प्रदर्शित देखि अधिक मात्रा मा।
  • भाग संख्या
  • कम्पनी नाम
  • संपर्क नाम
  • ई-मेल
  • सन्देश
SCFS6000 को निर्दिष्टीकरण
भाग संख्या SCFS6000 निर्माता Semtech Corporation
विवरण DIODE GEN PURP 6KV 500MA AXIAL लीड नि: शुल्क स्थिति / RoHS स्थिति नेतृत्व / RoHS गैर-अनुपालन समावेश गर्दछ
मात्रा उपलब्ध छ 499 pcs डाटा पाना SCFS6000.pdf
भोल्टेज - पीक रिवर्स (अधिकतम) Standard भोल्टेज - अगाडि (Vf) (अधिकतम) @ यदि 500mA
भोल्टेज - ब्रेकडाउन - श्रृंखला -
RoHS स्थिति Bulk रिवर्स रिकभरी टाइम (ट्र्र) Fast Recovery = 200mA (Io)
प्रतिरोध @ यदि, एफ - ध्रुवीकरण Axial
परिचालन तापमान - जंक्शन 150ns माउन्टिंग प्रकार Through Hole
नमी संवेदनशीलता स्तर (एमएसएल) 1 (Unlimited) निर्माता भाग संख्या SCFS6000
विस्तारित विवरण Diode Standard 6000V (6kV) 500mA Through Hole डायोड कन्फिगुरेसन 1µA @ 5000V
विवरण DIODE GEN PURP 6KV 500MA AXIAL हाल - रिवर्स रिसाव @ vr 12.6V @ 3A
वर्तमान - औसत रेटेड (आईओ) (प्रति डायोड) 6000V (6kV) Capacitance @ Vr, F -55°C ~ 150°C