SCFS2000
SemtechSemtech
Semtech
छवि प्रतिनिधित्व हुन सक्छ। उत्पाद विवरणहरूको लागि निर्दिष्टताहरू हेर्नुहोस्।
उत्पादन अवलोकन
भाग संख्या: SCFS2000
निर्माता / ब्रान्ड: Semtech
उत्पादन विवरण DIODE GEN PURP 2KV 1.5A AXIAL
डेटासेटहरू: SCFS2000.pdf
RoHs स्थिति नेतृत्व / RoHS गैर-अनुपालन समावेश गर्दछ
स्टक अवस्था 949 pcs stock
बाट पठाउनुहोस् हंगकंग
ढुवानी मार्ग DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 949 pcs
संदर्भ मूल्य (अमेरिकी डलरमा)
10 pcs
अनुरोध उद्धरण
  • मात्रा:
कृपया हामीलाई आफ्नो लक्ष्य मूल्य दिनुहोस् यदि प्रदर्शित देखि अधिक मात्रा मा।
  • भाग संख्या
  • कम्पनी नाम
  • संपर्क नाम
  • ई-मेल
  • सन्देश
SCFS2000 को निर्दिष्टीकरण
भाग संख्या SCFS2000 निर्माता Semtech
विवरण DIODE GEN PURP 2KV 1.5A AXIAL लीड नि: शुल्क स्थिति / RoHS स्थिति नेतृत्व / RoHS गैर-अनुपालन समावेश गर्दछ
मात्रा उपलब्ध छ 949 pcs डाटा पाना SCFS2000.pdf
भोल्टेज - अगाडि (Vf) (अधिकतम) @ यदि 5.4V @ 3A भोल्टेज - डीसी रिवर्स (वीआर) (अधिकतम) 2000V
उपकरण प्याकेज - गति Fast Recovery = 200mA (Io)
श्रृंखला - रिवर्स रिकभरी टाइम (ट्र्र) 150ns
प्याकेजिङ Bulk प्याकेज / केस Axial
परिचालन तापमान - जंक्शन -55°C ~ 150°C माउन्टिंग प्रकार Through Hole
डायोड प्रकार Standard विस्तृत विवरण Diode Standard 2000V 1.5A Through Hole
हाल - रिवर्स रिसाव @ vr 5µA @ 2000V वर्तमान - औसत मूल्याङ्कन गरिएको (आईओ) 1.5A