SCFS10000
Semtech CorporationSemtech Corporation
Semtech Corporation
छवि प्रतिनिधित्व हुन सक्छ। उत्पाद विवरणहरूको लागि निर्दिष्टताहरू हेर्नुहोस्।
उत्पादन अवलोकन
भाग संख्या: SCFS10000
निर्माता / ब्रान्ड: Semtech
उत्पादन विवरण DIODE GEN PURP 10KV 1.5A AXIAL
डेटासेटहरू: SCFS10000.pdf
RoHs स्थिति नेतृत्व / RoHS गैर-अनुपालन समावेश गर्दछ
स्टक अवस्था 332 pcs stock
बाट पठाउनुहोस् हंगकंग
ढुवानी मार्ग DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 332 pcs
संदर्भ मूल्य (अमेरिकी डलरमा)
25 pcs
अनुरोध उद्धरण
  • मात्रा:
कृपया हामीलाई आफ्नो लक्ष्य मूल्य दिनुहोस् यदि प्रदर्शित देखि अधिक मात्रा मा।
  • भाग संख्या
  • कम्पनी नाम
  • संपर्क नाम
  • ई-मेल
  • सन्देश
SCFS10000 को निर्दिष्टीकरण
भाग संख्या SCFS10000 निर्माता Semtech Corporation
विवरण DIODE GEN PURP 10KV 1.5A AXIAL लीड नि: शुल्क स्थिति / RoHS स्थिति नेतृत्व / RoHS गैर-अनुपालन समावेश गर्दछ
मात्रा उपलब्ध छ 332 pcs डाटा पाना SCFS10000.pdf
भोल्टेज - पीक रिवर्स (अधिकतम) Standard भोल्टेज - अगाडि (Vf) (अधिकतम) @ यदि 1.5A
भोल्टेज - ब्रेकडाउन - श्रृंखला -
RoHS स्थिति Bulk रिवर्स रिकभरी टाइम (ट्र्र) Fast Recovery = 200mA (Io)
प्रतिरोध @ यदि, एफ - ध्रुवीकरण Axial
परिचालन तापमान - जंक्शन 150ns माउन्टिंग प्रकार Through Hole
नमी संवेदनशीलता स्तर (एमएसएल) 1 (Unlimited) निर्माता भाग संख्या SCFS10000
विस्तारित विवरण Diode Standard 10000V (10kV) 1.5A Through Hole डायोड कन्फिगुरेसन 5µA @ 10000V
विवरण DIODE GEN PURP 10KV 1.5A AXIAL हाल - रिवर्स रिसाव @ vr 19.8V @ 3A
वर्तमान - औसत रेटेड (आईओ) (प्रति डायोड) 10000V (10kV) Capacitance @ Vr, F -55°C ~ 150°C