DNR30US05
XP PowerXP Power
DNR30US05 Image
छवि प्रतिनिधित्व हुन सक्छ। उत्पाद विवरणहरूको लागि निर्दिष्टताहरू हेर्नुहोस्।
उत्पादन अवलोकन
भाग संख्या: DNR30US05
निर्माता / ब्रान्ड: XP Power
उत्पादन विवरण AC/DC CONVERTER 5V 30W
डेटासेटहरू: DNR30US05.pdf
RoHs स्थिति लीड फ्री / RoHS अनुपालन
स्टक अवस्था 2590 pcs stock
बाट पठाउनुहोस् हंगकंग
ढुवानी मार्ग DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 2590 pcs
संदर्भ मूल्य (अमेरिकी डलरमा)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
अनुरोध उद्धरण
  • मात्रा:
कृपया हामीलाई आफ्नो लक्ष्य मूल्य दिनुहोस् यदि प्रदर्शित देखि अधिक मात्रा मा।
  • भाग संख्या
  • कम्पनी नाम
  • संपर्क नाम
  • ई-मेल
  • सन्देश
DNR30US05 को निर्दिष्टीकरण
भाग संख्या DNR30US05 निर्माता XP Power
विवरण AC/DC CONVERTER 5V 30W लीड नि: शुल्क स्थिति / RoHS स्थिति लीड फ्री / RoHS अनुपालन
मात्रा उपलब्ध छ 2590 pcs डाटा पाना DNR30US05.pdf
भोल्टेज - आउटपुट 4 - भोल्टेज - आउटपुट 3 -
भोल्टेज - आउटपुट 2 - भोल्टेज - आउटपुट 1 5V
भोल्टेज - अलगाव 3kV भोल्टेज - इनपुट 90 ~ 264 VAC
टाइप गर्नुहोस् Enclosed साइज / आयाम 4.53" L x 1.59" W x 3.54" H (115.0mm x 40.5mm x 90.0mm)
श्रृंखला DNR पावर (वाट्स) 30W
अरु नामहरु 1470-1097 परिचालन तापमान -20°C ~ 70°C (With Derating)
निर्गतको संख्या 1 माउन्टिंग प्रकार DIN Rail
नमी संवेदनशीलता स्तर (एमएसएल) Not Applicable न्यूनतम लोड आवाश्यक छ No
क्षमता 79% विस्तृत विवरण Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 6A 90 ~ 264 VAC Input
हालको आउटपुट (अधिकतम) 6A अनुमोदनहरू CE
अनुप्रयोगहरू Hazardous Locations, Industrial, ITE (Commercial)
ढुवानी
★ नि: शुल्क शिपिंग VIA DHL / FEDEX / UPS यदि तपाईंको राशि 1000 डलर प्रति।
★ डिलिवरी समयलाई DHL / UPS / FEDEX / TNT द्वारा विश्वभरि धेरै देशहरूमा 2-4 दिनको आवश्यकता पर्नेछ।
FedexDHLUPSTNT
स्वतन्त्रता ग्यारेन्टी
सम्बन्धित ट्यागहरू
सम्बन्धित उत्पादनहरु
DNR30US12
DNR30US12
निर्माताहरू: XP Power
विवरण: AC/DC CONVERTER 12V 30W
स्टकमा: 2226 pcs
डाउनलोड गर्नुहोस्: DNR30US12.pdf
RFQ
DNR24A
DNR24A
निर्माताहरू: Crouzet
विवरण: CONTROL LIQ LEVEL 24VAC DIN RAIL