RNCF2010BKE412R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
छवि प्रतिनिधित्व हुन सक्छ। उत्पाद विवरणहरूको लागि निर्दिष्टताहरू हेर्नुहोस्।
उत्पादन अवलोकन
भाग संख्या: RNCF2010BKE412R
उत्पादन विवरण RES 412 OHM 0.1% 1/3W 2010
डेटासेटहरू: 1.RNCF2010BKE412R.pdf2.RNCF2010BKE412R.pdf
RoHs स्थिति लीड फ्री / RoHS अनुपालन
स्टक अवस्था 620796 pcs stock
बाट पठाउनुहोस् हंगकंग
ढुवानी मार्ग DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 620796 pcs
संदर्भ मूल्य (अमेरिकी डलरमा)
1000 pcs
अनुरोध उद्धरण
  • मात्रा:
कृपया हामीलाई आफ्नो लक्ष्य मूल्य दिनुहोस् यदि प्रदर्शित देखि अधिक मात्रा मा।
  • भाग संख्या
  • कम्पनी नाम
  • संपर्क नाम
  • ई-मेल
  • सन्देश
भाग संख्या RNCF2010BKE412R निर्माता Stackpole Electronics, Inc.
विवरण RES 412 OHM 0.1% 1/3W 2010 लीड नि: शुल्क स्थिति / RoHS स्थिति लीड फ्री / RoHS अनुपालन
मात्रा उपलब्ध छ 620796 pcs डाटा पाना 1.RNCF2010BKE412R.pdf2.RNCF2010BKE412R.pdf
सहनशीलता ±0.1% तापमान गुणांक ±25ppm/°C
उपकरण प्याकेज 2010 साइज / आयाम 0.193" L x 0.094" W (4.90mm x 2.40mm)
श्रृंखला RNCF प्रतिरोध 412 Ohms
पावर (वाट्स) 0.333W, 1/3W प्याकेजिङ Tape & Reel (TR)
प्याकेज / केस 2010 (5025 Metric) परिचालन तापमान -55°C ~ 155°C
स्थानहरूको संख्या 2 नमी संवेदनशीलता स्तर (एमएसएल) 1 (Unlimited)
लीड नि: शुल्क स्थिति / RoHS स्थिति Lead free / RoHS Compliant ऊँचाई - सेटिङ् (अधिकतम) 0.026" (0.65mm)
विशेषताहरु Automotive AEC-Q200 विफलता दर -
विस्तृत विवरण 412 Ohms ±0.1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film रचना Thin Film