STTH2002CG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STTH2002CG Image
छवि प्रतिनिधित्व हुन सक्छ। उत्पाद विवरणहरूको लागि निर्दिष्टताहरू हेर्नुहोस्।
उत्पादन अवलोकन
भाग संख्या: STTH2002CG
निर्माता / ब्रान्ड: STMicroelectronics
उत्पादन विवरण DIODE ARRAY GP 200V 15A D2PAK
डेटासेटहरू: STTH2002CG.pdf
RoHs स्थिति लीड फ्री / RoHS अनुपालन
स्टक अवस्था 57513 pcs stock
बाट पठाउनुहोस् हंगकंग
ढुवानी मार्ग DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 57513 pcs
संदर्भ मूल्य (अमेरिकी डलरमा)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
अनुरोध उद्धरण
  • मात्रा:
कृपया हामीलाई आफ्नो लक्ष्य मूल्य दिनुहोस् यदि प्रदर्शित देखि अधिक मात्रा मा।
  • भाग संख्या
  • कम्पनी नाम
  • संपर्क नाम
  • ई-मेल
  • सन्देश
STTH2002CG को निर्दिष्टीकरण
भाग संख्या STTH2002CG निर्माता STMicroelectronics
विवरण DIODE ARRAY GP 200V 15A D2PAK लीड नि: शुल्क स्थिति / RoHS स्थिति लीड फ्री / RoHS अनुपालन
मात्रा उपलब्ध छ 57513 pcs डाटा पाना STTH2002CG.pdf
भोल्टेज - अगाडि (Vf) (अधिकतम) @ यदि 1.1V @ 10A भोल्टेज - डीसी रिवर्स (वीआर) (अधिकतम) 200V
उपकरण प्याकेज D2PAK गति Fast Recovery = 200mA (Io)
श्रृंखला - रिवर्स रिकभरी टाइम (ट्र्र) 27ns
प्याकेजिङ Tube प्याकेज / केस TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
अरु नामहरु 497-3546-5 परिचालन तापमान - जंक्शन 175°C (Max)
माउन्टिंग प्रकार Surface Mount नमी संवेदनशीलता स्तर (एमएसएल) 1 (Unlimited)
लीड नि: शुल्क स्थिति / RoHS स्थिति Lead free / RoHS Compliant डायोड प्रकार Standard
डायोड कन्फिगुरेसन 1 Pair Common Cathode विस्तृत विवरण Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 200V 15A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
हाल - रिवर्स रिसाव @ vr 10µA @ 200V वर्तमान - औसत रेटेड (आईओ) (प्रति डायोड) 15A