LD39300DT25-R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD39300DT25-R Image
छवि प्रतिनिधित्व हुन सक्छ। उत्पाद विवरणहरूको लागि निर्दिष्टताहरू हेर्नुहोस्।
उत्पादन अवलोकन
भाग संख्या: LD39300DT25-R
निर्माता / ब्रान्ड: STMicroelectronics
उत्पादन विवरण IC REG LINEAR 2.5V 3A DPAK
डेटासेटहरू: LD39300DT25-R.pdf
RoHs स्थिति लीड फ्री / RoHS अनुपालन
स्टक अवस्था 53143 pcs stock
बाट पठाउनुहोस् हंगकंग
ढुवानी मार्ग DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 53143 pcs
संदर्भ मूल्य (अमेरिकी डलरमा)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
अनुरोध उद्धरण
  • मात्रा:
कृपया हामीलाई आफ्नो लक्ष्य मूल्य दिनुहोस् यदि प्रदर्शित देखि अधिक मात्रा मा।
  • भाग संख्या
  • कम्पनी नाम
  • संपर्क नाम
  • ई-मेल
  • सन्देश
LD39300DT25-R को निर्दिष्टीकरण
भाग संख्या LD39300DT25-R निर्माता STMicroelectronics
विवरण IC REG LINEAR 2.5V 3A DPAK लीड नि: शुल्क स्थिति / RoHS स्थिति लीड फ्री / RoHS अनुपालन
मात्रा उपलब्ध छ 53143 pcs डाटा पाना LD39300DT25-R.pdf
भोल्टेज ड्रपआउट (अधिकतम) 0.4V @ 3A भोल्टेज - आउटपुट (मिनेट / फिक्स्ड) 2.5V
भोल्टेज - निर्गत (अधिकतम) - भोल्टेज - इनपुट (अधिकतम) 6V
उपकरण प्याकेज DPAK श्रृंखला -
संरक्षण विशेषताहरू Over Current, Over Temperature प्याकेजिङ Original-Reel®
प्याकेज / केस TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 65dB ~ 55dB (120Hz ~ 1kHz)
आउटपुट प्रकार Fixed निर्गत कन्फिगुरेसन Positive
अरु नामहरु 497-6150-6 परिचालन तापमान -40°C ~ 125°C
विनियामकहरूको संख्या 1 माउन्टिंग प्रकार Surface Mount
विस्तृत विवरण Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 3A DPAK हाल - आपूर्ति (अधिकतम) 2.5mA
वर्तमान - क्विसन्स (इक) 5µA हालको आउटपुट 3A