6SW180MX
RubyconRubycon
Rubycon
छवि प्रतिनिधित्व हुन सक्छ। उत्पाद विवरणहरूको लागि निर्दिष्टताहरू हेर्नुहोस्।
उत्पादन अवलोकन
भाग संख्या: 6SW180MX
निर्माता / ब्रान्ड: Rubycon
उत्पादन विवरण CAP ALUM POLY 180UF 20% 6.3V SMD
डेटासेटहरू: 6SW180MX.pdf
RoHs स्थिति लीड फ्री / RoHS अनुपालन
स्टक अवस्था 80092 pcs stock
बाट पठाउनुहोस् हंगकंग
ढुवानी मार्ग DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 80092 pcs
संदर्भ मूल्य (अमेरिकी डलरमा)
2000 pcs
अनुरोध उद्धरण
  • मात्रा:
कृपया हामीलाई आफ्नो लक्ष्य मूल्य दिनुहोस् यदि प्रदर्शित देखि अधिक मात्रा मा।
  • भाग संख्या
  • कम्पनी नाम
  • संपर्क नाम
  • ई-मेल
  • सन्देश
6SW180MX को निर्दिष्टीकरण
भाग संख्या 6SW180MX निर्माता Rubycon
विवरण CAP ALUM POLY 180UF 20% 6.3V SMD लीड नि: शुल्क स्थिति / RoHS स्थिति लीड फ्री / RoHS अनुपालन
मात्रा उपलब्ध छ 80092 pcs डाटा पाना 6SW180MX.pdf
भोल्टेज - मूल्याङ्कन गरिएको 6.3V टाइप गर्नुहोस् Polymer
सहनशीलता ±20% सतह माउंट ल्याण्ड साइज -
साइज / आयाम 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) श्रृंखला PC-CON, SW
मूल्याङ्कनहरू - प्याकेजिङ Tape & Reel (TR)
प्याकेज / केस 2917 (7343 Metric) परिचालन तापमान -55°C ~ 105°C
माउन्टिंग प्रकार Surface Mount लाइफटाइम @ अस्थायी। 2000 Hrs @ 105°C
नेतृत्व स्पेसिङ - लीड नि: शुल्क स्थिति / RoHS स्थिति Lead free / RoHS Compliant
ऊँचाई - सेटिङ् (अधिकतम) 0.114" (2.90mm) ESR (समान श्रृंखला प्रतिरोध) 9 mOhm
विस्तृत विवरण 180µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C संधारित्र 180µF