2SLG100M
RubyconRubycon
2SLG100M Image
छवि प्रतिनिधित्व हुन सक्छ। उत्पाद विवरणहरूको लागि निर्दिष्टताहरू हेर्नुहोस्।
उत्पादन अवलोकन
भाग संख्या: 2SLG100M
निर्माता / ब्रान्ड: Rubycon
उत्पादन विवरण CAP ALUM POLY 100UF 20% 2V SMD
डेटासेटहरू: 2SLG100M.pdf
RoHs स्थिति लीड फ्री / RoHS अनुपालन
स्टक अवस्था 5430 pcs stock
बाट पठाउनुहोस् हंगकंग
ढुवानी मार्ग DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 5430 pcs
अनुरोध उद्धरण
  • मात्रा:
कृपया हामीलाई आफ्नो लक्ष्य मूल्य दिनुहोस् यदि प्रदर्शित देखि अधिक मात्रा मा।
  • भाग संख्या
  • कम्पनी नाम
  • संपर्क नाम
  • ई-मेल
  • सन्देश
2SLG100M को निर्दिष्टीकरण
भाग संख्या 2SLG100M निर्माता Rubycon
विवरण CAP ALUM POLY 100UF 20% 2V SMD लीड नि: शुल्क स्थिति / RoHS स्थिति लीड फ्री / RoHS अनुपालन
मात्रा उपलब्ध छ 5430 pcs डाटा पाना 2SLG100M.pdf
भोल्टेज - मूल्याङ्कन गरिएको 2V टाइप गर्नुहोस् Polymer
सहनशीलता ±20% सतह माउंट ल्याण्ड साइज -
साइज / आयाम 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) श्रृंखला PC-CON, SLG
वर्तमान @ उच्च आवृत्ति 2.7A @ 100kHz मूल्याङ्कनहरू -
प्याकेजिङ Tape & Reel (TR) प्याकेज / केस 2917 (7343 Metric)
अरु नामहरु 1189-1810-2 परिचालन तापमान -55°C ~ 105°C
माउन्टिंग प्रकार Surface Mount नमी संवेदनशीलता स्तर (एमएसएल) 3 (168 Hours)
लाइफटाइम @ अस्थायी। 2000 Hrs @ 105°C नेतृत्व स्पेसिङ -
लीड नि: शुल्क स्थिति / RoHS स्थिति Lead free / RoHS Compliant ऊँचाई - सेटिङ् (अधिकतम) 0.043" (1.10mm)
ESR (समान श्रृंखला प्रतिरोध) 9 mOhm विस्तृत विवरण 100µF 2V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
संधारित्र 100µF अनुप्रयोगहरू General Purpose