PLF1E470MDO2
NichiconNichicon
PLF1E470MDO2 Image
छवि प्रतिनिधित्व हुन सक्छ। उत्पाद विवरणहरूको लागि निर्दिष्टताहरू हेर्नुहोस्।
उत्पादन अवलोकन
भाग संख्या: PLF1E470MDO2
निर्माता / ब्रान्ड: Nichicon
उत्पादन विवरण CAP ALUM POLY 47UF 20% 25V T/H
डेटासेटहरू: 1.PLF1E470MDO2.pdf2.PLF1E470MDO2.pdf
RoHs स्थिति लीड फ्री / RoHS अनुपालन
स्टक अवस्था 62956 pcs stock
बाट पठाउनुहोस् हंगकंग
ढुवानी मार्ग DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 62956 pcs
संदर्भ मूल्य (अमेरिकी डलरमा)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
अनुरोध उद्धरण
  • मात्रा:
कृपया हामीलाई आफ्नो लक्ष्य मूल्य दिनुहोस् यदि प्रदर्शित देखि अधिक मात्रा मा।
  • भाग संख्या
  • कम्पनी नाम
  • संपर्क नाम
  • ई-मेल
  • सन्देश
PLF1E470MDO2 को निर्दिष्टीकरण
भाग संख्या PLF1E470MDO2 निर्माता Nichicon
विवरण CAP ALUM POLY 47UF 20% 25V T/H लीड नि: शुल्क स्थिति / RoHS स्थिति लीड फ्री / RoHS अनुपालन
मात्रा उपलब्ध छ 62956 pcs डाटा पाना 1.PLF1E470MDO2.pdf2.PLF1E470MDO2.pdf
भोल्टेज - मूल्याङ्कन गरिएको 25V टाइप गर्नुहोस् Polymer
सहनशीलता ±20% सतह माउंट ल्याण्ड साइज -
साइज / आयाम 0.394" Dia (10.00mm) श्रृंखला PLF
वर्तमान @ उच्च आवृत्ति 3A @ 100kHz मूल्याङ्कनहरू -
प्याकेजिङ Bulk प्याकेज / केस Radial, Can
अरु नामहरु 493-14781
PLF1E470MDO2-ND
परिचालन तापमान -55°C ~ 105°C
माउन्टिंग प्रकार Through Hole नमी संवेदनशीलता स्तर (एमएसएल) 1 (Unlimited)
लाइफटाइम @ अस्थायी। 2000 Hrs @ 105°C नेतृत्व स्पेसिङ 0.197" (5.00mm)
लीड नि: शुल्क स्थिति / RoHS स्थिति Lead free / RoHS Compliant ऊँचाई - सेटिङ् (अधिकतम) 0.512" (13.00mm)
ESR (समान श्रृंखला प्रतिरोध) 30 mOhm विस्तृत विवरण 47µF 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 30 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
संधारित्र 47µF अनुप्रयोगहरू General Purpose
ढुवानी
★ नि: शुल्क शिपिंग VIA DHL / FEDEX / UPS यदि तपाईंको राशि 1000 डलर प्रति।
★ डिलिवरी समयलाई DHL / UPS / FEDEX / TNT द्वारा विश्वभरि धेरै देशहरूमा 2-4 दिनको आवश्यकता पर्नेछ।
FedexDHLUPSTNT
स्वतन्त्रता ग्यारेन्टी
सम्बन्धित ट्यागहरू
सम्बन्धित उत्पादनहरु
PLF1E100MCL2TP
PLF1E100MCL2TP
निर्माताहरू: Nichicon
विवरण: CAP ALUM POLY 10UF 20% 25V T/H
डाउनलोड गर्नुहोस्: PLF1E100MCL2TP.pdf
RFQ
PLF1E100MCL2TD
PLF1E100MCL2TD
डाउनलोड गर्नुहोस्: PLF1E100MCL2TD.pdf
RFQ
PLF1E470MDO2TD
PLF1E470MDO2TD
डाउनलोड गर्नुहोस्: PLF1E470MDO2TD.pdf
PLF1E100MCL7TP
PLF1E100MCL7TP
डाउनलोड गर्नुहोस्: PLF1E100MCL7TP.pdf
PLF1M-C
PLF1M-C
निर्माताहरू: Panduit
विवरण: MARKER TIE MIN 18LB NAT 4.3"