LFP300F-36-RTY
CoselCosel
LFP300F-36-RTY Image
छवि प्रतिनिधित्व हुन सक्छ। उत्पाद विवरणहरूको लागि निर्दिष्टताहरू हेर्नुहोस्।
उत्पादन अवलोकन
भाग संख्या: LFP300F-36-RTY
निर्माता / ब्रान्ड: Cosel
उत्पादन विवरण AC/DC CONVERTER 36V
डेटासेटहरू: 1.LFP300F-36-RTY.pdf2.LFP300F-36-RTY.pdf
RoHs स्थिति लीड फ्री / RoHS अनुपालन
स्टक अवस्था 455 pcs stock
बाट पठाउनुहोस् हंगकंग
ढुवानी मार्ग DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 455 pcs
संदर्भ मूल्य (अमेरिकी डलरमा)
1 pcs
अनुरोध उद्धरण
  • मात्रा:
कृपया हामीलाई आफ्नो लक्ष्य मूल्य दिनुहोस् यदि प्रदर्शित देखि अधिक मात्रा मा।
  • भाग संख्या
  • कम्पनी नाम
  • संपर्क नाम
  • ई-मेल
  • सन्देश
भाग संख्या LFP300F-36-RTY निर्माता Cosel
विवरण AC/DC CONVERTER 36V लीड नि: शुल्क स्थिति / RoHS स्थिति लीड फ्री / RoHS अनुपालन
मात्रा उपलब्ध छ 455 pcs डाटा पाना 1.LFP300F-36-RTY.pdf2.LFP300F-36-RTY.pdf
भोल्टेज - आउटपुट 4 - भोल्टेज - आउटपुट 3 -
भोल्टेज - आउटपुट 2 - भोल्टेज - आउटपुट 1 36V
भोल्टेज - अलगाव 3kV भोल्टेज - इनपुट 85 ~ 264 VAC
टाइप गर्नुहोस् Open Frame साइज / आयाम 8.74" L x 3.74" W x 2.07" H (222.0mm x 95.0mm x 52.6mm)
श्रृंखला LF परिचालन तापमान -10°C ~ 70°C
निर्गतको संख्या 1 माउन्टिंग प्रकार Chassis Mount
न्यूनतम लोड आवाश्यक छ No लीड नि: शुल्क स्थिति / RoHS स्थिति Lead free / RoHS Compliant
क्षमता 88% विस्तृत विवरण Open Frame AC DC Converter 1 Output 36V 8.4A 85 ~ 264 VAC Input
हालको आउटपुट (अधिकतम) 8.4A अनुमोदनहरू CE, cURus, TUV