H412R7BZA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H412R7BZA Image
छवि प्रतिनिधित्व हुन सक्छ। उत्पाद विवरणहरूको लागि निर्दिष्टताहरू हेर्नुहोस्।
उत्पादन अवलोकन
भाग संख्या: H412R7BZA
निर्माता / ब्रान्ड: AMP Connectors / TE Connectivity
उत्पादन विवरण RES 12.7 OHM 1/2W 0.1% AXIAL
डेटासेटहरू: 1.H412R7BZA.pdf2.H412R7BZA.pdf
RoHs स्थिति लीड फ्री / RoHS अनुपालन
स्टक अवस्था 126337 pcs stock
बाट पठाउनुहोस् हंगकंग
ढुवानी मार्ग DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 126337 pcs
संदर्भ मूल्य (अमेरिकी डलरमा)
250 pcs
अनुरोध उद्धरण
  • मात्रा:
कृपया हामीलाई आफ्नो लक्ष्य मूल्य दिनुहोस् यदि प्रदर्शित देखि अधिक मात्रा मा।
  • भाग संख्या
  • कम्पनी नाम
  • संपर्क नाम
  • ई-मेल
  • सन्देश
H412R7BZA को निर्दिष्टीकरण
भाग संख्या H412R7BZA निर्माता AMP Connectors / TE Connectivity
विवरण RES 12.7 OHM 1/2W 0.1% AXIAL लीड नि: शुल्क स्थिति / RoHS स्थिति लीड फ्री / RoHS अनुपालन
मात्रा उपलब्ध छ 126337 pcs डाटा पाना 1.H412R7BZA.pdf2.H412R7BZA.pdf
सहनशीलता ±0.1% तापमान गुणांक ±100ppm/°C
उपकरण प्याकेज Axial साइज / आयाम 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm)
श्रृंखला Holco, Holsworthy प्रतिरोध 12.7 Ohms
पावर (वाट्स) 0.5W, 1/2W प्याकेजिङ Bulk
प्याकेज / केस Axial अरु नामहरु 1-1879687-1
1-1879687-1-ND
परिचालन तापमान -55°C ~ 155°C स्थानहरूको संख्या 2
ऊँचाई - सेटिङ् (अधिकतम) - विशेषताहरु Pulse Withstanding
विफलता दर - विस्तृत विवरण 12.7 Ohms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film