MPS-032TSTP0
N/A
छवि प्रतिनिधित्व हुन सक्छ। उत्पाद विवरणहरूको लागि निर्दिष्टताहरू हेर्नुहोस्।
उत्पादन अवलोकन
भाग संख्या: MPS-032TSTP0
निर्माता / ब्रान्ड: N/A
उत्पादन विवरण SEN T-SLOT CYLINDER 32MM M8
डेटासेटहरू:
स्टक अवस्था 303 pcs stock
बाट पठाउनुहोस् हंगकंग
ढुवानी मार्ग DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 303 pcs
संदर्भ मूल्य (अमेरिकी डलरमा)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
अनुरोध उद्धरण
  • मात्रा:
कृपया हामीलाई आफ्नो लक्ष्य मूल्य दिनुहोस् यदि प्रदर्शित देखि अधिक मात्रा मा।
  • भाग संख्या
  • कम्पनी नाम
  • संपर्क नाम
  • ई-मेल
  • सन्देश
MPS-032TSTP0 को निर्दिष्टीकरण
भाग संख्या MPS-032TSTP0 निर्माता N/A
विवरण SEN T-SLOT CYLINDER 32MM M8 लीड नि: शुल्क स्थिति / RoHS स्थिति
मात्रा उपलब्ध छ 303 pcs डाटा पाना
भोल्टेज - आपूर्ति 15 V ~ 30 V टाइप गर्नुहोस् Switch
समाप्ति शैली Cable with Connector श्रृंखला -
प्याकेज / केस Cylinder आउटपुट प्रकार Analog
अरु नामहरु 1045666
परिचालन तापमान -20°C ~ 70°C