MC88915TFN100
NXP Semiconductors / Freescale
छवि प्रतिनिधित्व हुन सक्छ। उत्पाद विवरणहरूको लागि निर्दिष्टताहरू हेर्नुहोस्।
उत्पादन अवलोकन
भाग संख्या: MC88915TFN100
उत्पादन विवरण IC DRIVER CLK PLL 100MHZ 28-PLCC
डेटासेटहरू:
RoHs स्थिति नेतृत्व / RoHS गैर-अनुपालन समावेश गर्दछ
स्टक अवस्था 6094 pcs stock
बाट पठाउनुहोस् हंगकंग
ढुवानी मार्ग DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 6094 pcs
अनुरोध उद्धरण
  • मात्रा:
कृपया हामीलाई आफ्नो लक्ष्य मूल्य दिनुहोस् यदि प्रदर्शित देखि अधिक मात्रा मा।
  • भाग संख्या
  • कम्पनी नाम
  • संपर्क नाम
  • ई-मेल
  • सन्देश
MC88915TFN100 को निर्दिष्टीकरण
भाग संख्या MC88915TFN100 निर्माता NXP Semiconductors / Freescale
विवरण IC DRIVER CLK PLL 100MHZ 28-PLCC लीड नि: शुल्क स्थिति / RoHS स्थिति नेतृत्व / RoHS गैर-अनुपालन समावेश गर्दछ
मात्रा उपलब्ध छ 6094 pcs डाटा पाना
भोल्टेज - आपूर्ति 4.75 V ~ 5.25 V टाइप गर्नुहोस् Clock Driver, Fanout Distribution, Multiplexer
उपकरण प्याकेज 28-PLCC (12.45x12.45) श्रृंखला -
अनुपात - इनपुट: आउटपुट 3:8 प्याकेजिङ Tube
प्याकेज / केस 28-LCC (J-Lead) PLL Yes
निर्गत CMOS, TTL परिचालन तापमान 0°C ~ 70°C
सर्किटहरूको संख्या 1 माउन्टिंग प्रकार Surface Mount
इनपुट TTL आवृत्ति - अधिकतम 100MHz